Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Uwaga na utrudnienia związane z odtworzeniami dróg po budowie kanalizacji i wodociągów

Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. informuje o utrudnieniach w ruchu w rejonie ulic: Kruczej, Pawiej, Żurawiej, Nowej, Kamionki, Napierskiego, Oliwnej, Krętej, Krokusów, Hiacyntów i Przebiśniegów.

W związku z planowanymi pracami związanymi z odtworzeniem nawierzchni ulic Kruczej, Pawiej, Żurawiej, Nowej, Kamionki, Napierskiego, Oliwnej, Krętej, Krokusów, Hiacyntów i Przebiśniegów po pracach kanalizacyjnych i wodociągowych realizowanych w ramach Kontraktu IV „Budowa kanalizacji sanitarnej i modernizacja sieci wodociągowej na obszarze Czechowic-Dziedzic – Południe. Część 1”, informujemy że od 16.01 – na w/w ulicach występować będą utrudnienia w ruchu.

Ulice Żurawia, Nowa, Kamionki, Napierskiego, Oliwna w ciągu dnia będą nieprzejezdne lub częściowo nieprzejezdne ze względu na technologię prowadzenia robót – termin realizacji prac zależny będzie jednak od warunków atmosferycznych.

Podczas prowadzenia prac brukarskich na ulicy Kruczej i Pawiej oraz prac związanych z regulacją włazów i zaworów na ulicy Krętej, Krokusów, Hiacyntów i Przebiśniegów w ciągu dnia będą występowały utrudnienia w ruchu. 

O wszelkich niedogodnościach na w/w ulicach mieszkańcy - jak zapewnia PIM -  będą informowani na bieżąco przez wykonawcę, w miarę postępu realizacji prac. O utrudnieniach związanych z pracami odtworzeniowymi na pozostałych drogach, mieszkańcy będą informowani w odrębnych komunikatach.

PIM prosi o stosowanie się do komunikatów i dostosowanie się do tymczasowego oznakowania dróg. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zachowanie ostrożności.

Włączony