Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Uwaga kierowcy i pasażerowie PKM! Dodatkowe utrudnienia na ulicy Kolejowej

W związku z kolejnym etapem prac przy trwającej od kilku tygodni przebudowie kolektora deszczowego w ciągu ulicy Kolejowej w Czechowicach-Dziedzicach, od poniedziałku 15 kwietna wprowadzone zostaną dodatkowe ograniczenia w ruchu pojazdów ulica Kolejową - na krótkim odcinku jezdni przed budynkiem dworca PKP.

Na wniosek wykonawcy realizującego zadanie polegające na budowie kolektora deszczowego – Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, odcinek ulicy Kolejowej - od skrzyżowania z ulicą Słowackiego, do skrzyżowania z ulicą Niepodległości - zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów w obu kierunkach. Planowany termin utrudnień: od godziny 6.30 w poniedziałek 15 kwietnia, do środy 24 kwietnia bieżącego roku.

Dodatkowo, celem wykonania włączenia kolektora kanalizacji deszczowej z ulicy Niepodległości do nowo wybudowanej sieci, konieczne będzie całkowite zamknięcie skrzyżowania ulic Kolejowej i Niepodległości. Prace te zostały zaplanowane na sobotę 20 kwietnia, w godzinach od 6.00 do 14.00.

Komunikacja miejska będzie realizowała zadania przewozowe z pominięciem ulicy Kolejowej, ulicami pozwalającymi na bezpiecznie prowadzenie ruchu. Dotyczy to linii 1, 1s, 6, VII, 8 oraz X. Szczegółowe trasy objazdów dostępne są na stronie PKM.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Włączony