Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Prace odtworzeniowe na ulicy Waryńskiego. Nowy asfalt na uszkodzonej nawierzchni. W sobotę zamknięcie ulicy

Rozpoczęły się prace związane z otworzeniem nawierzchni ul. Waryńskiego prowadzone przez firmę Budimex, a związane z prowadzoną wcześniej modernizacją linii kolejowej.

Trwa frezowanie i przygotowanie nawierzchni do asfaltowania, co powoduje utrudnienia, związane z koniecznością wprowadzenia ruchu wahadłowego. Z najpoważniejszymi utrudnieniami kierowcy samochodów i pasażerowie autobusów PKM muszą się liczyć w sobotę 14 października, kiedy to nastąpi całkowite zamknięcie ulicy Waryńskiego na asfaltowanym odcinku.

Już w ubiegłym tygodniu (4-6 października) przeprowadzono frezowanie nawierzchni i układanie asfaltu na krótkim odcinku ul. Legionów w rejonie skrzyżowania z ulicą Waryńskiego.

Od 11 do 13 października – jak informuje Budimex – prowadzone są prace polegające na frezowaniu i robotach przygotowawczych na ulicy Waryńskiego - od skrzyżowania z ul. Ochodzką, do skrzyżowania z ul. Korfantego.

Uwaga! W sobotę 14 października ten odcinek ulicy Waryńskiego będzie asfaltowany i zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu - od godz. 6.00 do godzin wieczornych. Ruch zostanie poprowadzony objazdem (mapka).

schemat objazu

W związku z prowadzonymi pracami utrudnienia czekają również pasażerów PKM. Komunikat w załączeniu.

ogłoszenie PKM

Wyłączony