Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Podszywają się pod Urząd Miejski. Uwaga na oszustów

Do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach docierają informacje o firmach, które organizują - bądź próbują organizować - spotkania informacyjne dotyczące projektu grantowego OZE.

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach odbierają sygnały o organizacji spotkań, a także prowadzeniu kampanii promocyjnej odnośnie projektu grantowego. Działania mają dotyczyć projektu OZE, który będzie realizowany w niedalekiej przyszłości. Spotkania organizują osoby nieuprawnione. Przestrzegamy przed udzielaniem im informacji w zakresie danych osobowych lub podpisywaniem umów. 

Jedynym wiarygodnym źródłem informacji o programach i projektach grantowych realizowanych w Gminie Czechowice-Dziedzice jest strona internetowa czechowice-dziedzice.pl.

Projekt „Od węgla do słońca - odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin Czechowice-Dziedzice i Hażlach” realizowany będzie w niedalekiej przyszłości. O szczegółach, w tym terminach naboru, poinformujemy mieszkańców po podpisaniu umowy o dofinansowanie, co planowane jest na koniec II kwartału tego roku.

Włączony