Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Komunikat dla rolników dotyczący ochrony gospodarstwa przed wirusem afrykańskiego pomoru świń

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Czechowicach Dziedzicach, w związku z podjętą przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi uchwałą, prosi o zapoznanie się ze zbiorem zasad, których należy przestrzegać w celu ochrony gospodarstwa przed wirusem afrykańskiego pomoru świń (ASF).

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego informuje, że w związku z podjętą przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi uchwałą nr 1/2019 z dnia 12 marca 2019 r. oraz zapisami Rekomendacji Międzyresortowego Zespołu ds. łagodzenia skutków związanych z wystąpieniem przypadków afrykańskiego pomoru świń zawartymi w pkt 26 „Zintensyfikowanie akcji informacyjno-edukacyjnej wśród rolników…” Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa został wskazany jako podmiot współodpowiedzialny za realizację działań szkoleniowo-informacyjnych dot. ASF.

Zgodnie z powyższym prosimy o zapoznanie się z materiałami zamieszczonymi na stronie internetowej dot. zasad, których należy przestrzegać w celu ochrony gospodarstwa przed wirusem afrykańskiego pomoru świń (ASF): https://www.gov.pl/web/rolnictwo/asf-informacje-ogolne

Wyłączony