Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Nie obawiaj się spisu, jeśli trzeba zdaj się na rachmistrza. Spisz się w Urzędzie Miejskim!

Do końca Narodowego Spisu Powszechnego pozostało 71 dni. Pamiętajmy! - udział w spisie jest obowiązkowy. W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach będzie się można spisać z rachmistrzem spisowym.

Mieszkańcy, którzy nie dokonali samospisu przez Internet https://spis.gov.pl  lub infolinię 22 279 99 99 i nie skontaktował się z nimi jeszcze (telefonicznie 22 828 88 88 lub osobiście) rachmistrz, będą mieli okazję  spotkać się z rachmistrzem w Gminnym Punkcie Spisowym w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, przy pl. Jana Pawła II 3/3

w dniach od 26 lipca do 30 lipca br.
 w godzinach:
poniedziałek, wtorek, środa  od 9.00  do 15.00
czwartek od 11.00 do 17.00
piątek od 9.00 do 12.00

Nie obawiaj się spisu i spotkania z rachmistrzem! – Przeszkolony rachmistrz przeprowadzi Cię bezpiecznie przez pytania spisowe, przeczyta je dokładnie wraz z odpowiedziami, wyjaśni wątpliwości, zaznaczy za Ciebie odpowiedzi. Uzyskanych informacji nie przekaże nikomu – przed przystąpieniem do pracy podpisuje bowiem specjalne przyrzeczenie o zachowaniu ich w tajemnicy.

Jednak przede wszystkim spis z rachmistrzem, to gwarancja rzetelnej i bezpiecznej metody spełnienia obowiązku spisowego.

baner promujący spis powszechny

Nie