Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Do biegu, gotowi, start! Kolejne wydarzenie w ramach lubianego cyklu

Przed nami drugie wydarzenie z tegorocznego cyklu „Biegiem po zdrowie". Tym razem to będzie Bieg o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza w najbliższą sobotę (15 czerwca) na XXVII Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR, który odbędzie się na tamtejszym stadionie. To drugie, po Biegu Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli, wydarzenie z cyklu „Biegiem po zdrowie 2024". Celem wydarzenia jest popularyzacja biegów i aktywnej formy spędzania czasu. Zapisy prowadzone będą do piątku 14 czerwca, do godz. 10.00. Odnośnik do formularza rejestracyjnego TUTAJ (nie ma możliwości zgłoszenia w dniu zawodów). Na stronie internetowej MOSiR dostępne są karty zgłoszeniowe oraz regulamin. Start zawodników z pierwszej kategorii wiekowej w sobotę o godz. 10.00. 

Kolejny bieg ze wspomnianego cyklu odbędzie się we wrześniu. A całość zakończy 11 listopada Bieg Niepodległości. 

Organizatorami cyklu są: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, tutejszy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice. Sponsorem głównym cyklu „Biegiem po zdrowie 2024” jest UNIMOT Terminale.

Zadanie finansowane jest z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych oraz przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice na lata 2022-2025.

Plakat cyklu Biegiem po zdrowia - edycja 2024
 

Tak