Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Aktywne lato z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

Ogromna popularność wakacyjnej oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach. Pokazuje to pierwsza tura zapisów.

Ponad 600 miejsc na zajęcia w ramach wakacji przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach. To m.in. gry i zabawy oraz długa lista wycieczek do: Teatru Lalek „Banialuka", parku trampolin, czy do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie. W pierwszej turze wyczerpała się duża liczba wolnych miejsc na proponowane zajęcia i wyjazdy. Prowadzona będzie druga tura zapisów na propozycje, które są jeszcze dostępne. Zapisy uzupełniające odbywać się będą w czwartek i piątek (13-14 czerwca) w godz. 7.30-15.00.

Zajęcia odbywać się będą od 24 czerwca do 2 sierpnia w dniach: poniedziałek, środa, piątek w godz. 8.30-14.30. Wyjątkiem będą wycieczki (godziny zbiórek oraz odbiorów dostępne są w harmonogramie opublikowanym przez MOSiR). Koszt uczestnictwa w zajęciach to 50 zł, za wycieczki wyjazdowe 60 zł, płatne jednorazowo (gotówką) w dniu zapisów. W razie rezygnacji z zajęć wpłata nie podlega zwrotowi.

Organizator zapewnia aktywny wypoczynek, zdrową przekąskę, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz ubezpieczenie NNW. W dniu, w którym przewidziane są zajęcia rekreacyjne, uczestnik ma obowiązek posiadać strój kąpielowy oraz ręcznik, strój sportowy oraz obuwie zamienne. 

Szczegóły akcji „Wakacje z MOSiR-em 2024" TUTAJ.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach poza tym zaprasza na wydarzenia ogólnodostępne (o których będziemy jeszcze informować):

21.06 (piątek) – Powitanie Lata w Parku Szwajcarska Dolina

22.06 (sobota) - wycieczka do Jaworzna; Pustynia Błędowska

23.06 (niedziela) – I Memoriał im. Michała Gazdy

30.06 (niedziela) – Piknik Rowerowy

03.08 (sobota) – Półmetek wakacji

25.08 (niedziela) – Rodzinny Rajd Rowerowy

31.08 (sobota) – Nadwiślański Rajd Przygodowy

 

Tak