Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Juwenalia Podbeskidzia. Powrót po pięciu latach

Znane są już wszystkie gwiazdy Juwenaliów Podbeskidzia. Na kampusie Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego wystąpią: Avi, Guzior, Happysad, Zeamsone, Tymek i Łydka Grubasa. Juwenalia odbędą się 7 i 8 czerwca.

Juwenalia Podbeskidzia wracają po pięciu latach nieobecności. Tegoroczna edycja to także powrót do plenerowego charakteru tego festiwalu muzycznego, który odbędzie się na kampusie Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego 7 i 8 czerwca

Juwenalia Podbeskidzia są dla wszystkich mieszkańców naszego regionu, którzy lubią dobrą muzykę i zabawę. Szczególnie tych uczących się i studiujących w naszym regionie. Nie tylko w Bielsku-Białej, ale również w Żywcu, Szczyrku, Wiśle, Cieszynie, Skoczowie, Czechowicach-Dziedzicach czy Andrychowie. Mieszkańców wszystkich tych miejscowości, które łączy widok na szczyty Beskidu Małego i Śląskiego - czytamy w zapowiedzi organizatorów. 

W trakcie dwóch dni koncertów wystąpi sześciu artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne, od rapu po rocka. Na kampusie Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego będzie można zobaczyć i usłyszeć: Avi, Guziora, Happysad, Zeamsone, Tymka oraz Łydkę Grubasa

Baner dotyczący zakupu karnetów

Organizatorami Juwenaliów Podbeskidzia są: Uniwersytet Bielsko-Bialski, Samorząd Studencki Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego oraz Fundacja Pro Juvenes.

Aktualności dotyczące wydarzenia publikowane są w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok). 

Tak