Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Zima w mieście z MOSiR-em. Oferta sportowa gminy na ferie 2024

29 stycznia województwo śląskie rozpoczyna ferie zimowe. Jak co roku MOSiR przygotował szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy proponują zajęcia różnego typu pod hasłami: „Nowoczesna biblioteka”, „Mini turniej gier planszowych”, „Uniwersytet rozwoju”, „Nocny maraton bajkowy oraz piżama PARTY”, „Funzeum + Kolejkowo” i wiele innych. Zapisy na zajęcia organizowane w ramach akcji „Zima w mieście z MOSiR-em 2024” ruszają w poniedziałek 15 stycznia.

Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku 7-12 lat. Zajęcia prowadzone będą przez dwa tygodnie w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8.30-14.30, wyjątkiem będą wycieczki – godziny zbiórek oraz odbiorów dzieci dostępne są w harmonogramie.

Koszt uczestnictwa za każde zajęcia to 50 zł, płatne jednorazowo (GOTÓWKĄ) w dniu zapisów, wyjątek stanowi „Planetarium Chorzów” oraz „Wycieczka do Centrum Nauki i Rozrywki Funzeum + Kolejkowo”, gdzie koszt wynosi 70 zł.

We wtorkowym i czwartkowym turnieju dla wszystkich drużyn, udział jest BEZPŁATNY. Aby wziąć udział w zawodach należy zebrać oraz zgłosić drużynę min. 4 os. Zapisy drużyn w dniu zawodów (9.00-9.30)

Dodatkowo zorganizowany będzie wyjazd na narty „Biały Krzyż”. Wyjazd tylko dla dzieci umiejących jeździć na nartach (nie uczymy od podstaw). Koszt to 50 zł (+karnet we własnym zakresie + 100 zł). Podczas zajęć zapewniony będzie instruktor.

W drugim tygodniu ferii ruszy również nauka jazdy na łyżwach dla dzieci. Szczegółowe informacje w harmonogramie.

Na zakończenie ferii odbędą się zawody w jeździe szybkiej na lodzie. Udział w zawodach bezpłatny, zapisy w dniu zawodów (10.00-10.45)

W razie rezygnacji z zajęć wpłata nie podlega zwrotowi. Nie przyjmujemy zapisów telefonicznych oraz nie rezerwujemy miejsc - zastrzega MOSiR.

Organizator zapewnia: aktywny wypoczynek, opiekę wykwalifikowanej kadry i opiekunów oraz ubezpieczenie NNW.

Zapisy – na Stadionie MOSiR ul. Legionów 145, w Dziale Organizacji Imprez w godzinach 7.30-18.00 (poniedziałek) oraz 7.30-15.00 (wtorek-czwartek).

Na zamieszczonym poniżej plakacie przedstawiamy “rozkład jazdy” na poszczególne dni z ich atrakcjami.

Poniżej link do pełnego harmonogramu oraz informacji organizatora.

plakat informacyjny

Tak