Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Tytuły „Super Dzieciaka", „Super Mamy", „Super Taty". Kto je zdobędzie?

Przed nami kolejna edycja pojedynku o tytuł „Super Dzieciaka", który odbędzie się w piątek 21 czerwca w Parku Szwajcarska Dolina. W tym roku będzie to rywalizacja nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Ci ostatni walczyć będą o tytuł „Super Mamy" oraz „Super Taty".

To już tradycja, że w Gminie Czechowice-Dziedzice z początkiem lata organizowana jest rywalizacja o tytuł „Super Dzieciaka". Impreza odbywa się w ramach autorskiego projektu Elżbiety Zarębskiej „Pociąg do Stacji Forma". Patronat honorowy nad tym wydarzeniem sprawuje burmistrz Marian Błachut. 

Co roku najmłodsi mieszkańcy naszej gminy spotykają się aby ćwiczyć, tańczyć, gotować, podejmować nowe wyzwania, ale przede wszystkim doskonale się bawić w gronie rówieśników.

W tej edycji odbywać się będzie także rywalizacja o tytuł „Super Mamy" oraz „Super Taty".

Zawodnicy zmierzą się w pięciu konkurencjach: Mistrz Tańca, Mistrz Kickboxing kids, Mistrz GoJump, Mistrz Smakołyk, Bystrzak Sokole Oko. Wyłonieni zostaną zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach (kategoriach wiekowych). Zwycięzca z rywalizacji finałowej zdobędzie tytuł „Super Dzieciaka 2024" oraz puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic. 

Plakat wydarzenia Super Dzieciak

Nie