Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Narodowy Spis Powszechny trwa do 30 września. Nadal nie spisało się 37 procent mieszkańców naszej gminy

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które dotąd nie wypełniły obowiązku spisowego, powinny to zrobić jak najszybciej. Obowiązku spisowego nie wypełniło jeszcze około 37 procent mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice. Mogą się spisać na różne sposoby.

Najdogodniejszą formą udziału w spisie pozostaje samospis. Można go wykonać o każdej porze, na dowolnym komputerze, laptopie oraz urządzeniu mobilnym z dostępem do internetu. Nie odkładaj spisu na ostatnią chwilę! 

Najszybciej i najwygodniej spiszesz się  przez Internet. Wypełnij formularz online na https://spis.gov.pl/, to zajmie tylko kilka minut!

Przypominamy, że dla osób, które nie mają dostępu do internetu w Gminnym Punkcie Spisowym przy pl. Jana Pawła II 3/3 w Urzędzie Miejskim dyżur pełni rachmistrz spisowy:

  • poniedziałek, wtorek, środa od 9.00 do 15.00,
  • czwartek od 11.00 do 17.00,  
  • piątek od 9.00 do 11.00.

Możliwość spisania przez rachmistrza będzie również  w niedzielę 29 sierpnia, podczas pikniku rodzinnego „70-tka w Lasku. Urodziny miasta”, w godzinach od 15.00 do 19.00.

Należy jednak pamiętać, że z biegiem czasu kolejki do rachmistrza spisowego wydłużają się, chcesz tego uniknąć przypominamy - nie odkładaj spisu na ostatnią chwilę!

Nie