Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Mateusz Wiśniewski Sportową Indywidualnością 2023 roku

Mateusz Wiśniewski, utalentowany tenisista stołowy Miejskiego Klubu Sportowego w Czechowicach-Dziedzicach, został uhonorowany tytułem Sportowej Indywidualności 2023 roku. Okolicznościową statuetkę młodemu sportowcowi, w trakcie uroczystej gali Sportowego Podsumowania Roku 2023, wręczył Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut

Poznaliśmy najlepszych w 2023 roku czechowickich sportowców, trenerów i drużyny sportowe. Spośród wszystkich wniosków, które spłynęły w trakcie konkursu, kapituła wybrała nagrodzonych i wyróżnionych sportowców w trzech kategoriach: sport indywidualny, sport zespołowy oraz sport szkolny. Na uroczystej gali Sportowego Podsumowania Roku 2023 przyznano ponad 100 nagród i wyróżnień.

Nagrodzono nie tylko samych sportowców, ale i stojących za ich sukcesami trenerów. Statuetki i gratulacje nagrodzeni odebrali z rąk Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Damiana Żelaznego oraz wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Bartłomieja Fajfera.

Sportową Indywidualnością Roku 2023 w Czechowicach-Dziedzicach wybrany został tenisista stołowy Miejskiego Klubu Sportowego w Czechowicach-Dziedzicach Mateusz Wiśniewski.

Specjalnym wyróżnieniem za zaangażowanie w rozwój sportu i wychowanie młodzieży uhonorowano Damiana Żelaznego, wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3.

Pełna lista osób nagrodzonych i wyróżnionych znajduje się na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Serdecznie gratulujemy!

Tak